Výrobce z Dánska, značka SILLY U

Dítě neustále rozšiřuje hranice rodičovské duše

Dítě – to je malý zázrak. A od toho kolik pozornosti jste mu schopni věnovat, se odvíjí i jeho budoucnost. Pro mladé matky se nejrůznější výrobky pro malé děti ihned stávají řešením většiny problémů. Nicméně ne všechny výrobky jsou vhodné právě pro Vaše miminko. Děti jsou malými dospělými, a každé batole má svůj vlastní charakter, vlastní zvyky, které musíme vzít v potaz při výběru výrobků. Na pomoc přichází dánská značka Silly U. Výrobce Silly U je mladou, moderní firmou, který drží krok se současnými trendy.

Značka Silly U je neustále v pohybu, stále se vyvíjí. Všechny nové a fantastické doplňky pro děti dráždí fantazii nejen našich drobečků, ale i  nás – rodičů. Vysoce kvalitní výrobky prošly důkladným testováním, jsou zhotovené s velkou láskou i pozorností a jsou naprosto bezpečné.

Základními prioritami Silly U jsou:

  • zapojení dítěte do hry
  • rozvíjení představivosti i schopností k učení a socializace dítěte.

Silly U – to je celý svět nových přátel – půvabných zvířátek, který potěší Vaše děti svojí dokonalostí, a každý den s nimi bude malým svátkem a výjimečnou chvílí.

Výrobky značky Silly U jako například pomůcky ke krmení, chlapcekdekorace pro dětský pokoj či rozvíjející hračky značky Silly U mají několik předností. Těmi jsou nesporná krása i vysoká úroveň prestiže dánské obchodní značky. Naše výrobky se vyznačují přitažlivým designem a jsou vyrobeny v souladu s posledními módními trendy, proto bude pokoj Vašeho dítěte vypadat moderně i současně.

Mezi naše oblíbené patří nádherné dětské jídelní sady z kolekce Zoopreme a Forest. Dětská sada by měla být v každé domácnosti. Potěší nejen děti, ale zaručeně pozvedne náladu i dospělým.

Sady Silly U jsou vyrobeny v souladu s evropskými standardy kvality. Jsou funkční i pohodlné a pomohou tak Vašemu dítěti s každým obědem.

Vysoce kvalitní provedení talířů, šálků a jídelních příborů pomáhá rozvíjet dobrý vkus dítěte a soustřeďuje jeho pozornost na jídlo, speciální gumové pásky zabraňují sklouzávání či převracení nádobí. Sada pro začínající gurmány obsahuje originální a bezpečné příbory z oceli s plastovou rukojetí, šálek s ornamenty, praktické velké dělené talíře na různé pokrmy či jedinečné talíře s fascinujícími obrázky obyvatel afrických savan nebo lesních zvířátek.

Všechno nádobí je vytvořeno ve dvou barevných kombinacích – pro kluky i pro holky.

Náš další tip: vylepšete interiér domu i náladu Vaši ratolesti pomocí krásného a pohodlného sedacího vaku z kolekce Owl!

7-603-ATento pokojový doplněk k sezení či ležení nemá ostré hrany, proto se perfektně hodí jak do ložnice, tak do pokoje na hraní. Vak je velmi lehký, proto ho může dítě libovolně přemisťovat bez pomoci dospělých. Na podlaze navíc tento originální výmysl nezabírá mnoho místa, zato přináší mnoho radosti všem malým milovníkům komfortu. Lehké, barevné a radostné sedací vaky jsou vhodné do každého dětského pokoje i na venkovní hry!

Podívat se…

Otevíráme Vám dveře do světa kouzel Silly U! Nejnovější kolekce Zoopreme a kolekce Forest, Yummy, Owl a Sea čekají na Vás i na Vaše děti. Stojíte na prahu úžasných objevů!