Výrobce ze Španělska, značka TUC TUC

Dětství je hodné příjemných vzpomínek

Značka Tuc Tuc – to je výrazný styl pro malé fešáky a fešandy. Moto firmy – veselost, odvaha, dobrodružství a výzva. Značka byla založena ve Španělsku roku 1994. Široká nabídka zahrnuje mapkakojenecké doplňky pro použití nejen doma. Barevné kombinace a svéráznost produktů dělají španělskou značku snadno rozpoznatelnou. Kolekce Tuc Tuc vyjadřuje moderní trendy ze světa výrobků pro děti. Hlavní zdroj inspirace pro tvůrce kolekce – to jsou děti samy. V současné době jsou doplňky a oblečení Tuc Tuc distribuovány do více než 47 zemí světa.

Španělské produkty splňují nejvyšší standardy požadavků kvality a bezpečnosti pro dětské výrobky, i proto jsou velmi populární u rodičů z různých zemí.

Momentálně výrobce nabízí 7 hlavních kolekcí doplňků pro děti:

    tuc

  • Kimono
  • Magic Forest
  • Natural
  • Berries
  • Piratas
  • Koala
  • Lunas y Estrellas

Současným trendem každé z kolekcí je vytvoření magického světa pro dítě, hřejivého a barevného prostředí, ve kterém má dítě zvláštní roli. Produkty Tuc Tuc jsou módními dekoracemi interiéru, které rozvijí vnitřní svět dítěte a transformují dětský pokoj do pohádkového zákoutí.

Věnujte prosím svou pozornost nejvíce originálním a užitečným novinkám sezóny 2014:

Mezi nimi vynikají ergonomické nosiče pro děti, které jsou k dostání v magických barvách a ve fantasticky komfortním provedení. Ve svátečním květinovém nosiči z kolekce Kimono se Vaše dítě bude cítit maximálně pohodlně, a maminka si tak bude moct užívat společnosti batolete a odpočívat při chůzi. Můžete si vybrat ze třech poloh: poloha na zádech a 2 polohy vepředu, kde si bude děťátko užívat teplo a blízkost milované maminky tváří k ní nebo otočené čelem k světu plného dobrodružství. Základní myšlenka – snadno ovládat a snadno používat. Nosič z prodyšného materiálu se širokými ramínky a pohodlným systémem fixace batolete je dobře přizpůsobený na uvolňování páteře maminky. Součástí nosiče je polštářek na suchý zip k podepření hlavičky spícího novorozence a odepínatelný bryndáček, který lze vyměňovat, což garantuje, že Vaše dítě bude vždy čisté a spokojené.

Na procházce se neobejdete bez roztomilého plyšového medvídka z kolekce Piratas, který nese batůžek s plastovou láhví na vodu a je vybaven suchým zipem na kočárek a na dudlík.

Pro batole, co dostalo hlad, máme moderní, pestré a funkční cestovní židličky z lehce omyvatelného materiálu, které se dají snadno připevnit k jakékoliv židli a díky vysokým opěradlům a pružnému sedadlu umožňují dítěti dosáhnout pohodlné polohy. Vaše batole je vsedě pevně zajištěno bezpečnostními pásy. Po krmení se křeslo promění v stylovou tašku na zip pro maminku, kam si (díky speciální tvrdé plastové vložce s přihrádkami) můžete dát chutné občerstvení na procházku nebo hračku pro batole.

Po procházce a obědě přichází sladký spánek. Pro ty nejmenší máme úžasně útulné a spolehlivé fixační podložky zabraňující přetáčení batolete. Podložky z kolekce Lunas y Estrellas jsou vybaveny válečky, na kterých odpočívají úžasně jemní medvídci. Dodáváme je v světle modré a jemně růžové barvě.

Před večerním odpočinkem si starší děti mohou trochu zahrát. Luxusní houpací pes Rocking Baby z kolekce Piratas – veselý a věrný přítel dítěte. Dokáže dokonale zabavit i uklidnit, zároveň také rozvíjí fantazii.

Dítě, které chodí do školky, se neobejde bez rozkošného mini-batohu s veselou tvářičkou a spoustou kapes z kolekce Kimono. Součástí batohu je plastový box na snídani. Tento batoh se vyznačuje velmi kvalitním zpracováním a fascinujícím designem.

A to je jen začátek! Neustále doplňujeme naší nabídku. Zůstaňte s námi!